Za kulisami sesji dla kliniki medycyny estetycznej

Elegancja, Prestiż i Profesjonalizm

Chciałabym podzielić się z kolejnym wyjątkowym projektem, jakim było tworzenie przepięknych zdjęć i filmów dla renomowanej kliniki medycyny estetycznej Royal Skin w Sieradzu. Ten projekt był prawdziwą przyjemnością i wyjątkową okazją, aby wnieść swoje umiejętności w świat estetyki i piękna.

1. Sesja zdjęciowa – Magia w Kadrze

Pierwszym krokiem w tym projekcie był organizacja jednej z najbardziej dopracowanych sesji zdjęciowych, w jakich miałam okazję uczestniczyć. To za sprawą producentki sesji – Justyny Wojtalik właścicielki Just WOW Agency. Zdjęcia były planowane i przygotowywane z najwyższą dbałością o każdy detal.

Do współpracy zaproszone były profesjonalne modelki, które emanowały naturalnym pięknem i elegancją. Ich obecność w kadrze wzbogaciła cały projekt i nadała mu wyjątkowego charakteru.

Starannie wykończone wnętrza kliniki i najnowocześniejszy sprzęt medyczny tworzyły tło dla modeli, podkreślając tym samym prestiż i profesjonalizm miejsca. Każde ujęcie miało za zadanie przekazać widzom poczucie luksusu i bezpieczeństwa, które towarzyszy każdej procedurze w tej wyjątkowej klinice.

2. Nagrywanie materiałów do rolek na social media – Sekrety Piękna w ruchu

Jednocześnie to był czas na realizację filmowych materiałów, które miały za zadanie odkryć sekrety piękna kliniki medycyny estetycznej. Postawiłam na różnorodność ujęć, aby pokazać różne etapy pracy personelu oraz prezentację zaawansowanego sprzętu stosowanego w klinice.

Podczas nagrywania materiałów zwracałam szczególną uwagę na to jak klinika zachowuje najwyższe standardy sterylności i procedur bezpieczeństwa. To była nasza priorytetowa misja – pokazać widzom, że klinika dba o każdy detal, zapewniając pacjentom bezpieczne i profesjonalne zabiegi.

Podsumowanie – Tworzenie Historii Elegancji i Profesjonalizmu

Cały projekt był wyjątkowym wyzwaniem, ale i niesamowicie satysfakcjonującym doświadczeniem. Współpraca z profesjonalnymi modelkami i personelem kliniki przyniosła nam wiele radości i inspiracji. To dzięki nim udało nam się stworzyć materiał, który oddaje esencję tej wyjątkowej kliniki – elegancji, prestiżu i profesjonalizmu.

Pragnę podziękować całemu zespołowi za zaangażowanie i wspólną pasję w tworzeniu tego projektu. To byłoby niemożliwe bez Waszej energii i determinacji!

Jeśli jesteście ciekawi, jakie efekty udało nam się osiągnąć – galeria zdjęć jest poniżej. Zapraszam Was do odwiedzenia strony kliniki oraz social media, gdzie znajdziecie przykłady wykorzystania zdjęć w praktyce w pięknej oprawie graficznej.

Do zobaczenia w kolejnym wpisie, lub przed obiektywem!

Pamiętaj, patrzę nie tylko jak fotograf, ale i marketingowiec.

Małgorzata Jasińska

 

Miejsce: Royal Skin Instytut Urody
Produkcja sesji: Justyna Wojtalik Just WOW Agency
Modelki: Aneta Baran, Jola Węgłowska, Angelika Starostwa

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *