sesja zdjęciowa wizerunkowa

na wyzwanie konwencjom

Nowy Wizerunek Radczyni Prawnej

W dzisiejszym poście chciałbym Wam opowiedzieć o jednej z najbardziej niezwykłych sesji wizerunkowych, w jakie miałam przyjemność się zaangażować. To historia o prawniczce, która postanowiła odważnie wyjść poza konwencje i stworzyć swoją własną markę opartą na autentyczności i lekkości.

Spotkanie z Panią Prawnik

Na sesję z Martyną umówiłyśmy się w hotelu Bonifacio. Hotel ten otoczony jest naturą i dodatkowo piękne wnętrza dostarczyły nam niezliczonych inspiracji do stworzenia czegoś wyjątkowego. Wysoki standard hotelu przyczynił się do bardzo szerokich możliwości na naszej sesji. 

Nowa Droga w Budowaniu Marki Osobistej

Martyna – radczyni prawna, postanowiła odważnie odrzucić klasyczny wizerunek prawnika w korporacyjnym garniturze i z zimnym podejściem. Jej celem było zbudowanie marki opartej na autentyczności, empatii i przyjaznym podejściu do klientów. Chciała, aby każdy klient czuł się komfortowo i swobodnie w jej towarzystwie, niezależnie od trudności prawnych, z jakimi się zetknie.

Sesja Wizerunkowa – Odrobina Magii

Sesja wizerunkowa rozpoczęła się od przygotowań w pięknym apartamencie hotelu. Stylizacje, które Martyną wybrała na tę okazję, były jednocześnie eleganckie i lekkie, doskonale oddając jej filozofię.

Kluczowym elementem tej sesji była fotografia, która miała uchwycić jej prawdziwą osobowość. Zamiast tradycyjnych ujęć w gabinecie za biurkiem czy pomiędzy regałami z kodeksami, Martyna wybrała kreatywne podejście. Wykorzystując uroki hotelu, stworzyliśmy niepowtarzalne kadry, na których radczyni prawna prezentowała się jako osoba dostępna, ciepła i pełna zrozumienia.

Wynik – Sesja, która Przełamała Konwencje

Wyniki sesji wizerunkowej przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Martyna nie tylko odważyła się na zupełnie nowy wizerunek, ale również wyraźnie pokazała, że prawo może być bardziej dostępne i przyjazne. Jej klientom oferuje nie tylko profesjonalizm i doświadczenie, ale również ciepło i zrozumienie, które mogą czuć się od pierwszego kontaktu.

Ta sesja była świeża, oryginalna i odmienna od wszystkiego, co widzieliśmy w świecie prawnym. Była to próba pokazania, że radczyni prawna może być nie tylko obrońcą praw, ale również partnerką w trudnych chwilach.

Podsumowanie

Sesja wizerunkowa dla Pani Radczyni Prawnej była nie tylko fotograficzną podróżą, ale także zmianą myślenia o tym, jak można budować markę osobistą w tradycyjnej branży. Dzięki odwadze, autentyczności i pięknym wnętrzom hotelu, udało się stworzyć coś wyjątkowego – wizerunek prawniczki, która jest realnym wsparciem klientów i która udowadnia, że prawo może być lżejsze i przyjemniejsze.

Jestem bardzo za tym, żeby przyszłość prawa była jeszcze bardziej przyjazna i ludzka, niż myślimy.

Sesja Wizerunkowa na Miarę Twoich Potrzeb

Jeśli pragniesz sesji, która w pełni odzwierciedli Twoją autentyczną markę osobistą i pomoże Ci wyjść poza konwencje, zapraszam do kontaktu. Razem możemy stworzyć coś niezwykłego!

Małgosia Jasińska
Pamiętaj, patrzę nie tylko jak fotograf, ale i marketingowiec

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *