Patrzę nie tylko jak fotograf, ale i marketingowiec

OPINIE MOICH KLIENTÓW:

Dołącz do moich zadowolonych klientów!

Mam potrzebę jeszcze raz określić Twoje zdjęcia jako ŚWIETNE. Do tego mega- jakby to powiedzieć-„trafione”. Bardzo dobrze wyczułaś, o co nam chodzi i to niesamowite jak szybko, bez żadnych powtarzanych sesji wszystko się udało:) Dodam tylko na marginesie, że praca z Tobą to była przyjemność. Zupełnie nie czuć było dystansu i napinki-co bardzo ułatwiło nam bycie w sytuacji dla nas niecodziennej, jaką jest sesja.
Małgosia jest pierwszym wyborem dla osób budujących markę on-line, szczególnie markę osobistą, którym zależy na wizualnym podkreśleniu wartości usług. Wyjątkowe połączenie jej talentów, doświadczeń i cech osobowości sprawia, że od początku odnosisz wrażenie, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu.
Malgosia to czlowiek z 100% Commitment, widac to w efektach jej gigantycznej pracy. Zaangazowana, empatyczna, doswiadczona z ogromnym talentem i wyczuciem na swiatlo. Ta kobieta ma w sobie wyzsza wizje, milosc i radosc, a to wibruje w jej otoczeniu i objektywie. Poziom mistrzowski.
Aleksandra Nowosielska
Coach, Businesswoman
Zdjęcia są wspaniałe, po taką jakość się idzie do fotografa właśnie. Czuję taki upgrade, naprawdę poczułam boginię w sobie i że jestem warta takiego zajebistego życia. Zdjęcia są boskie!
Natalia Gajzler
Coach

Twoja sesja

jest w zasięgu ręki