wideo dla internetu

Wykorzystuję sprzęt audio i wideo najnowszej generacji oraz oświetlenie, które zapewni wyśmienity efekt.

Korzystam z mojego wieloletniego doświadczenia pracy w marketingu, gdzie zajmowałam się takimi projektami i doradzę Ci jak uzyskać efekt dopasowany do Twoich potrzeb.

Zajmuję się budowaniem wizualnej strategii dla biznesu.
Filmy składam i obrabiam przy pomocy profesjonalnego oprogramowania – jeśli zastanawiasz się, czy będziesz mówić płynnie i nie będzie niepotrzebnych yyyy, czy też eee – nie zaprzątaj sobie tym głowy. To jest podstawowy element obróbki filmu i ja wytnę wszystko, co zbędne. Zapewniam Cię, że do obróbki podchodzę „ze zrozumieniem”, nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie wymagałabym od Ciebie jakiejś listy co mam wyciąć, ale jeśli to preferujesz, dostosuję się.

Cennik

zł/h 600*
netto dla nagrań od 2 h w zwyż
  • konsultacja marketingowa
  • montaż materiału w cenie
  • *przy nagraniu do 60 min - 850 zł brutto

ETAP I – KONSULTACJA

Określamy docelowego odbiorcę filmu – personę budujemy scenariusz filmu omawiamy i kreujemy zarys wizerunku, który jest zgodny z tobą.
Dobieramy lokalizację do filmu i przekazuję Ci e-book ze wskazówkami jak przygotować się do nagrania.

ETAP II – PRZYGOTOWANIA DO NAGRANIA

przygotowuję scenografię – jeśli potrzebujesz zatrudniamy do tego dodatkową osobę, ustawiam cały sprzęt wideo oraz oświetlenie do filmu.

ETAP III – NAGRANIE

ETAP IV – MONTAŻ I PRZEKAZANIE FILMU

dokonuję obróbki oraz montażu filmu, otrzymujesz ode mnie film do weryfikacji, do którego możesz zgłosić poprawki.
Gotowy film przesyłam do Ciebie za pomocą mojego serwera, z którego możesz pobrać film. Mogę również umieścić film na wskazanym przez Ciebie serwerze lub kanale YouTube.

Zobacz mój vlog na YT