przekonania

Jeżeli oglądałaś już też moje vlogi, to był tam pierwszy blog poświęcony stresowi, napięciu, które pojawia się przed sesją zdjęciową czy też nagraniami. I ten odcinek poświęcony jest temu tematowi.

Pokażę ci praktyczne ćwiczenie, narzędzie do pracy przekonaniami. W tym filmie to będą przekonania na temat tego jak postrzegasz siebie na zdjęciach czy też na nagraniach.

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które nie do końca dobrze czują się przed obiektywem, koniecznie oglądaj mój film.

Praca z przekonaniami

To nie muszą być emocje, które Cię kompletnie zamrażają.

To może być bardzo subtelny głos w Tobie, że lepiej się dziś nie pokazywać.

To może być kolejna wymówka, kolejne sposoby na schowanie się.

Ale to zaczyna męczyć.

Bo wiesz, że masz w sobie coś, a jednak czujesz blokadę. 

KONSULTACJA JEST BEZPŁATNA

Zaproponowane przeze mnie ćwiczenie pracy z przekonaniami jest bardzo indywidualną formą pracy. Wykorzystuję je również podczas mentoringu.

Pamiętaj, że przed sesją zdjęciową lub nagraniami konsultacja jest bezpłatna. Omawiamy tam też takie tematy jak blokada przed pokazywaniem się – daj mi znać, czy mamy to poruszyć. Patrzę nie tylko jak fotograf, ale i marketingowiec – tak więc konsultacja będzie to obejmowała.

Chcesz wiedzieć więcej jak się przygotować – przeczytaj mój autorski ebook Zanim staniesz przed obiektywem” . Pobierz go przez link zapisu TUTAJ.

Potrzebujesz sesji zdjęciowej, która pokaże Cię od najlepszej strony? 

Napisz lub zadzwoń do mnie, żebym mogłą przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.

Już niebawem więcej filmów i wpisów na temat filmowo-fotograficzne. Odwiedź mojego bloga, żeby przeczytać poprzednie wpisy.

Zasubskrybuj mój kanał na YouTube oraz kliknij dzwoneczek, żeby jako pierwszy otrzymać powiadomienie o kolejnych odcinkach mojego VLOGa! 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *